مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
سنگ تراورتن
حفظ آرامش در شب عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضويت در خبرنامه
  عضويت لغو عضويت

ورود اعضا
  نام کاربري :
  پسورد :

عضويت در سايت
  نام کاربري :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ايميل :
  نام اصلي :

نويسنده :شب آرا
تاريخ: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۴:۰۳

حفظ آرامش در شب عروسي  

حفظ آرامش در شب عروسي : هميشه در مراسم عروسمان نگراني هاي زيادي داريم يكي از اين نگراني ها به آشنا و فاميل مرتبط مي باشد البته بيشتر اين نگراني ها مخصوص آقا داماد عزيز است .

هميشه در رابطه با مراسم عروسي اينگونه مي گوييم كه در تمام عمر يك شب است پس طبيعي است كه نگراني هايي نسبت به اين موضوع داشته باشيم.

مراسم عروسي به دليل اينكه داماد تجربه ي ندارد و براي اولين بار است كه در زندگي او اتفاق مي افتد سبب مي شود كه به جاي اينكه داماد يك مراسم مفرح را تجربه كرد در طول شب استرس و نگراني داشته باشد.

چگونگي حفظ آرامش در شب عروسي

اما سوال اينجاست براي اينكه از شر اين نگراني ها و استرس ها خلاص شويم چه كاري بايد انجام بدهيم .شما مي توانيد از يك گروه مجرب در زمينه تشريفات عروسي كمك بگيريد قطعا مي توانيد آرامشي بي همتا را نصيب خود كنيد.

در شب عروسي چه كسي را انتخاب مي كنيد

بيشتر تشريفات مجالس عروسي در شب برگزار مي شوند پس اگر مي خواهيد در شب عروسي آرامش كاملي را داشته باشيد بايد صبحي خوب و مفرح را داشته باشيد و اين صبح را در كنار عزيزترين هايتان سپري كنيد.

انتخاب نمودن شخصي كه قرار است در تمامي مراحل عروسي در كنار شما باشد بسيار مهم مي باشد معمولا در كشور ايران خواهران عروس و خواهران داماد در اولويت مي باشد ولي بد نيست از بهترين دوستان خود نيز كمك بگيريد و از آنها بخواهيد كه با شما همراه باشند البته در انتخاب دوست نيز بايد دقت فراواني داشته باشيد و دوستاني را انتخاب كنيد كه به نوعي معرف خانواده تان هستند.

حفظ آرامش در شب عروسي

حفظ آرامش در شب عروسي

معمولا در بين اعضاي خانواده تان يك نفر بيشتر از بقيه به شما نزديك مي باشد و سعي كنيد به وسيله او از چگونگي برگزاري مراسم و همچنين مراحل آن آگاهي داشته باشيد.

عروس خانم هم در شب عروسي بايد برخي از كارها را فراموش كند و علاوه بر اينكه به عنوان عروس در شب عروسي است همچنين به عنوان يك ملكه نيز ديده شود و اجازه بدهيد گروه تشريفات عروسي را پيش ببرند.

صبح روز عروسي

شخصي كه قرار است شما مراسم عروسيتان را با او بگذرانيد پيش از آن نيز همسرتان است . سعي كنيد پيش از شروع مراسم نيز به عنوان يك همسر بامحبت و مقتدر باشيد و همچنين با بيان صبحت هاي محبت آميز و پيام هاي عاشقانه آرامش را در همسرتان پديد بياوريد. البته دقت كنيد اين پيام ها بسيار متفاوت هستند.

 

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

مراسم را بين خودتان شاد برگزار كنيد

سعي كنيد در مراسم عروسيتان نهايت توجه را به همسرتان داشته باشيد و اينگونه نبايد كه بيش از اندازه به مهمانان توجه كنيد به بهانه ي اينكه از راه دور آمده اند و بعد از مدت طولاني آنها را مي بينيد.با اين كارها در درون هر دو طرف آرامش و اطمينان قلبي حاصل مي شود .

البته شايد فكر كنيد عبارت هاي مانند چقدر زيبا شده اي ؟ امشب چندين برابر دوستت دارم و …. كمي ساده به نظر آيد ولي بي شك مي تواند تاثير بسزايي داشته باشد و بر روي اعتماد به بنفس همسرتان نيز موثر باشد.

در چنين شب مهمي زبان بدن هم بسيار مهم است و همسرتان تمامي نگاه هاي شما را تحت نظر خواهد داشت و هميشه آنها را فراموش نخواهد كرد. يكي از كارهاي كه نبايد آن را فراموش كنيد برانداز كردن او زماني كه لباس عروس بر تن دارد است.  لبخند زدن را در هر وضعيتي فراموش نكنيد.

سخن آخر

تمامي مواردي كه در رابطه با حفظ آرامش در شب عروسي براي شما بيان كرده ايم به شخص عروس و داماد بر مي گردد،مي توانيد با يك مديريت مجرب كه در حيطه خدمات عروسي فعاليت دارند و همچنين با سابقه و با تجربه مي باشند بسياري از اين استرس ها را كم كنيد و يا به صورت كلي از بين ببريد.

بايك گروه حرفه ي از تشريفات عروسي ديگر نيازي نيست نگران چيزي باشيد تنها به فكر همسرتان باشيد زيرا مهمانان به بهترين شكل ممكن پذيرايي مي شوند و همه چيز با برنامه ريزي و در نهايت نظم برگزار مي گردد.

شب آرا نور مجري برتر تشريفات عروسي ، برگزاري مراسم ، تشريفات مجالس و تشريفات لوكس در ايران

برچسب ها: ,

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]