مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
سنگ تراورتن
كارت عروسي
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضويت در خبرنامه
  عضويت لغو عضويت

ورود اعضا
  نام کاربري :
  پسورد :

عضويت در سايت
  نام کاربري :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ايميل :
  نام اصلي :

نويسنده :wedding-planner
تاريخ: 1396/8/16  ساعت: ۱۰

كارت عروسي بايد چگونه باشد , مدل هاي كارت عروسي  

كارت عروسي بايد چگونه باشد , مدل هاي كارت عروسي : قبل از اينكه مراسم عروسي برگزار شود زوجين براي تهيه و چاپ كارت عروسي خود دغدغه هاي زيادي دارند و مي خواهند هر چه سريع تر اين كارتها آماده شود و آنها را به دوستان و اقوام خود برسانند.

شايد در نگاه فكر كنيد كه اين كار خيلي ساده است اما گاهي مشكلاتي پيش مي آيد كه سبب افزايش استرس زوجين مي شود . اگر زوجين عزيز پيش از اينكه بخواهند براي كارت عروسي اقدام كنند نكات زير را در نظر داشته باشند قطعا سبب مي شود كه دغدغه فكري كمتري داشته باشند: با تشريفات عروسي شب آرا نور همراه باشيد.

كارت عروسي

كارت عروسي

مهمترين نكات درباره كارت عروسي

استفاده از تصاوير در كارت عروسي

از گذشته تا كنون بر روي كارت عروسي ها از تصاوير استفاده مي كردند. اما برخي از عروس و دامادها دوست ندارد از تصوير استفاده كنند . ولي بايد بدانيد استفاده از تصاوير برروي كارت سبب مي شود كارت شما جذاب تر و بهتر باشد . گاهي ديده شده كه تصوير زوجين را بر روي كارت مي زند .

البته برخي از عروس و دامادها علاقه زيادتري نسبت به اين موضوع نشان ميدهند. برخي ديگر هم دوست دارند از عكس هاي فانتزي استفاده كنند اين موضوع واقعا سليقه ي مي باشد و نمي توانيم بگوييم براي همه قانون يكسان ميباشد.

 

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

استفاده از اشعار زيبا

استفاده از يك تكه شعر زيبا بر روي كارت عروسي سبب مي شود كه كارت زيبايي بيشتري پيدا كنند. اگر شعر كوتاه و پر مغز باشد طبيعا بهتر خواهد بود. ما به شما توصيه مي كنيم از اشعاري استفاده كنيد كه تكراري نباشد و در عين حال شاد و سرزنده باشد كه زماني كه دعوت شدگان مي خواهند كارت عروسيتان را بخوانند شعر برايشان تازگي داشته باشد و نظرشان را جلب نمايد.

استفاده از فونت و رنگ هاي زيبا

سعي كنيد از يك فونت زيبا براي چاپ متن بر روي كارت عروسيتان استفاده كنيد. اگر مي خواهيد يك شعر را بر روي كارت چاپ كنيد بهتر است از فونت نستعليق استفاده شود .

براي قسمت زمان و مكان هم از فونتي استفاده شود كه به راحتي متن خوانده شود. رنگ ها نيز بر روي كارت عروسي بسيار تاثير گذار هستند. مثلا در قسمتي كه نام عروس و داماد درج مي شود از رنگ قرمز و بنفش مي توان استفاده كرد.

جنس كاغذ و تزئين كارت عروسي

معمولا كارت هاي عروسي از كاغذ مي باشند.ولي جنس برخي از كاغذها قيمت بيشتري دارند مثل روغني و چرم و…. اگر از يك شي كوچك تزيني براي كارت استفاده شود مي تواند زيبايي آن را چند برابر كند. مثل از چند نگين ، پاپيون يا گل هاي كوچك ساده كه مي توانند سبب زيبايي بيشتر كارت شما شوند.

بكار بردن خلاقيت براي چاپ كارت

براي چاپ كارت عروسي مي توانيد خلاقيت بكار ببريد. برخي از زوجين مي خواهند كارتي متفاوت داشته باشند به همين دليل خودشان براي طراحي كارت اقدام مي كنند.

به عنوان مثال برخي از عروس و دامادها به گويش محلي خودشان كارتشان را چاپ مي كنند يا از عبارت هاي عاميانه و ضرب المثل هاي رايج در آن استفاده مي نمايند. اين كارها سبب مي شود كارت شما جذابيت بيشتري داشته باشد .

البته اين متفاوت بودن به معني زياده روي در هزينه ها نيست . در اغلب اوقات مي توان با پرداخت هزينه هاي اندك ، تفاوت هاي زيادي را ايجاد كرد. مثل شما مي توانيد شعري را كه بر روي كارتتان چاپ مي كنيد خودتان سروده باشيد و در انتهاي نيز اين موضوع را قيد كنيد.

توجه به اعياد و مناسبت ها

اگر بتوانيد مراسم عروسيتان را در روز خاص و يا اعياد مذهبي برگزار كنيد مي توانيد در كارت نيز به اين موضوع اشاره نماييد. مثلا روز عروسيتان را با يكي از تولد ائمه اطهار هماهنگ كنيد و در كارت عروسي هم يك بيت شعر در وصف آن بزرگوار بنويسيد اين كار سبب مي شود كارت عروسيتان براي مهمانان نيز جذاب تر باشد.

ذكر آدرس و زمان برگزاري عروسي

پيش از اينكه بخواهيد كارت عروسيتان را چاپ كنيد بايد زمان و مكان را تعيين كرده باشيد. بايد در كارت عروسي به صورت دقيق آدرس و زمان را بنويسيد كه هيچ گونه ابهامي براي مهمانان ايجاد نشود و مهمانان براي اينكه بتوانند در مراسم شما حضور داشته باشند برنامه ريزي را انجام دهند. بهتر است حداقل دو هفته پيش از اينكه مراسم عروسيتان را برگزار كنيد ، كارت هاي عروسي را توزيع نماييد.

شب آرا نور مجري برتر تشريفات عروسي ، برگزاري مراسم ، تشريفات مجالس و تشريفات لوكس در ايران

برچسب ها: ,


برچسب‌ها:

[ ]